Produkty

Billy Goat
PL2501SPH

PLUGR® 25

Model: PL2501SPH

Do pracy w twardej glebie

Aerator z napędem Billy Goat PL2501SPH zapewnia skuteczną aerację trawnika, dzięki zastosowaniu mechanizmu tłokowego, który za pośrednictwem korbowodu z ogromną siłą wbija w ziemię 6 hartowanych bolców i wyciąga na powierzchnię wykorek o średnicy do 7cm. Zastosowanie opatentowanego systemu zmiennej gęstości aeracji VAD™ umożliwia uzyskanie od 2 do 10 razy więcej wykorków w jednym przejeździe, niż w przypadku modeli z mechanizmem bębnowym. Płynny napęd hydrostatyczny z biegiem wstecznym i skrętnymi kółkami przednimi nie tylko umożliwia pracę na maksymalnej wydajności, ale również gwarantuje precyzyjną aerację.

Specyfikacja

Silnik:
Honda
Pojemność silnika:
196 cc
Napęd:
napęd hydrostatyczny
Długość:
170 cm
Wysokość:
117 cm
Szerokość:
89 cm
Waga:
197kg
Głębokość pracy:
7 cm
Wydajność:
4.000 m2/h
Bolce - ilość:
6
Bolce - rozstaw:
6,5 cm x 19 cm

Cechy

Skuteczna i dogłębna aeracja niezależnie od twardości gleby

W przypadku pracy na twardym czy mocno przesuszonym terenie, aerator Billy Goat PL2501SPH można bez problemu dociążyć, dzięki zastosowaniu zbiornika na wodę o pojemności 18L znajdującemu się bezpośrednio nad korbowodem z bolcami. Dociążenie nie tylko umożliwi aerację na maksymalnej głębokości, ale również przełoży się na stabilniejszą i pewniejszą trakcję kół prowadzących.

Pracuj bez przerwy!

Aerator tłokowy z napędem Billy Goat PL2501SPH wykorzystuje opatentowany system opuszczania/podnoszenia bolców EZ Drop™, który przez zwolnienie dedykowanej dźwigni przy uchwycie błyskawicznie odłącza pracę korbowodu z bolcami, które „przepływają” nad przeszkodami, przy ciągłym przemieszczaniu maszyny przez operatora. Ponowne wciśnięcie dźwigni automatycznie aktywuje pracę korbowodu z bolcami.

Jednoczęściowa pokrywa z możliwością łatwego demontażu

Obudowa zdejmuje się bez użycia narzędzi. Elementy mocujące są gumowane, co zmniejsza wibrację obudowy podczas pracy urządzeniem.

Sterowanie przyjazne dla użytkownika

Sterowanie odbywa się za pomocą dźwigni umieszczonych na rączce. Operator może szybko i sprawnie zmieniać prędkość jazdy, opuszczać oraz podnosić bolce.

Do 4000m2 w godzinę,

Zastosowanie opatentowanego systemu zmiennej gęstości aeracji VAD™ umożliwia uzyskanie od 2 do 10 razy więcej wykorków w jednym przejeździe, niż w przypadku modeli z mechanizmem bębnowym

Serwis

Oryginalne części

Oryginalne części

Oryginalne części zamienne są gwarancją jakości, wysokiej żywotności i prawidłowego funkcjonowania sprzętu. Mamy konkurencyjne ceny oraz zapewniamy szybką dostawę.

Skontaktuj się z naszym serwisem

Wideo

Galeria

Zapytaj o ten produkt

Administratorem danych osobowych jest Perfetto Mirosław Wierzbicki, Artur Malec Sp. J. (ul. Głogowska 346a, 60-004 Poznań). Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.