Produkty

Billy Goat
PL1801H

PLUGR®18

Model: PL1801H

Do pracy na mniejszych powierzchniach

Ten kompaktowy, tłokowy aerator o szerokości roboczej 46cm idealnie nadaje się do aeracji mniejszych trawników. Wyposażony w 4 łatwo wymienne bolce (puste lub pełne), zamontowane na ramionach, które pracują na zasadzie korbowodu tłokowego, skutecznie nakłuwając nawet twardsze podłoża. Urządzenie może napowietrzać do 2.000 m2 na godzinę i jest proste w obsłudze.
Aerator nie wymaga dodatkowych obciążników. Składany uchwyt pozwala na kompaktowy transport i przechowywanie. Brak łańcuchów oraz pokrywa zdejmowana bez użycia narzędzi ułatwiają konserwację. Poliuretanowe 12 calowe koła transportowe osadzone są poza szerokością roboczą. Napędzany przez renomowane silniki Vanguard ™ lub Honda.

Specyfikacja

Silnik:
Honda
Pojemność silnika:
188 cc
Długość:
145 cm
Wysokość:
100 cm
Szerokość:
61 cm
Waga:
109 kg
Wydajność:
2000 m2/h
Bolce - ilość:
4
Bolce - rozstaw:
6,5 cm x 19 cm

Cechy

Korbowód poruszający się metodą tłokową

Tłokowy korbowód sprawnie nakłuwa nawet twardą ziemię. Dzięki czemu, wykorki mają aż do 7 cm.Zastosowano również sprężynowe wspomaganie rotora, dzięki czemu bolce wbijają się nawet w twardą ziemię.

 

Uchwyt Easy-Fold

Składana rączka.

Jednoczęściowa pokrywa z możliwością łatwego demontażu

Obudowa zdejmuje się bez użycia narzędzi. Elementy mocujące są gumowane, co zmniejszą wibracje obudowy podczas pracy urządzeniem.

Sterowanie przyjazne dla użytkownika

Sterowanie odbywa się za pomocą dźwigni umieszczonych na rączce. Operator może szybko i sprawnie zmieniać prędkość jazdy, opuszczać oraz podnosić bolce.

Serwis

Oryginalne części

Oryginalne części

Oryginalne części zamienne są gwarancją jakości, wysokiej żywotności i prawidłowego funkcjonowania sprzętu. Mamy konkurencyjne ceny oraz zapewniamy szybką dostawę.

Skontaktuj się z naszym serwisem

Galeria

Zapytaj o ten produkt

Administratorem danych osobowych jest Perfetto Mirosław Wierzbicki, Artur Malec Sp. J. (ul. Głogowska 346a, 60-004 Poznań). Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.