Produkty

Billy Goat
OS901SPH

OS900

Model: OS901SPH

Seria Billy Goat OS900 wyposażona jest w płynny napęd. Siewnik napędzany jest mocnym silnikiem Hondy a szerokość robocza to aż 56cm .Urządzenie posiada wyjątkową 11-ostrzową pływającą kasetę nacinającą, która kopiuje ukształtowanie terenu w którym pracuje. Instrukcja kalibracji siewu znajduje się na obudowie, dla wygody operatora. Urządzenie jest standardowo wyposażone w pojemnik na nasiona o pojemności 13,6 kg. Ponadto siewnik posiada funkcję Auto Drop™.

 

Specyfikacja

Silnik:
Honda GX270
Pojemność silnika:
270cc
Napęd:
Hydrostatyczny
Długość:
148 cm
Wysokość:
117 cm
Szerokość:
78 cm
Waga:
147 kg
Głębokość pracy:
0,3-1,3 cm
Wydajność:
2700 m²/h
Regulacja:
bezstopniowa
Gwarancja:
1 rok, 3 lata silnik

Cechy

Nowy kształt ostrza

Nowy kształt ostrzy nacinających zapobiega podnoszeniu trawy. Ostre krawędzie lepiej nacinają darń i zapewniają dłuższą żywotność.

Podwójny pas

Stalowe koła pasowe, łatwy do regulacji napinacz i łatwy do zmiany pasek napędowy przyczyniają się do prostszej obsługi maszyny oraz jej dłuższej żywotności. Koła chronione są przez stalowe osłony.

Napęd hydrostatyczny

Napęd hydrostatyczny z biegiem wstecznym.

Pływająca głowica tnąca

Pływającą jednostka robocza, ułatwia i przyspiesza prace kopiując nierówności podłoża.

Gwarancja serii OS901

Produkt objęty jest pełną roczną gwarancją, silnik zaś trzyletnią.

Serwis

Oryginalne części

Oryginalne części

Oryginalne części zamienne są gwarancją jakości, wysokiej żywotności i prawidłowego funkcjonowania sprzętu. Mamy konkurencyjne ceny oraz zapewniamy szybką dostawę.

Skontaktuj się z naszym serwisem

Wideo

Galeria

Zapytaj o ten produkt

Administratorem danych osobowych jest Perfetto Mirosław Wierzbicki, Artur Malec Sp. J. (ul. Głogowska 346a, 60-004 Poznań). Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.