Produkty

Billy Goat
OS552H

OS500

Model: OS552H

Do pracy w trudnym terenie

Seria OS500,napędzana silnikami Vanguard™ lub Honda, jest dostarczana z rolką VertiCut Delta o średnicy 20 ”/ 51 cm, która tworzy idealne środowisko dla kontaktu nasion z glebą i wysokiej szybkości kiełkowania. Dosiewacz chroni materiał siewny, dzięki wyjątkowej funkcji Auto Drop™ firmy Billy Goat, która zapobiega gubieniu nasion poprzez automatyczne rozpoczynanie i zatrzymywanie siania, sprzężając je z pracą noży. Możliwość dozowania ilości aplikowanych nasion. Pojemnik na nasiona wykonany jest z poliwęglanu o pojemności 11,3 kg, nie rdzewieje ani nie
ulega wgnieceniom. Pod pokrywą pojemnika znajduje się pomocniczy piktogram, który pomaga ustawić dawkę aplikowanych nasion. Wysokiej jakości koła, rolki, rama i łożyska zapewniają długą żywotność i trwałość. Dzięki opcjonalnym kasetom, seria OS500 z łatwością przekształca się w wertykulator i skaryfikator co czyni tę maszynę wszechstronną.

Specyfikacja

Silnik:
Honda GX160
Pojemność silnika:
163 cc
Długość:
115 cm
Wysokość:
119 cm
Szerokość:
67 cm
Waga:
81 kg
Głębokość pracy:
0,3-1,3 cm
Wydajność:
1225 m²/h
Regulacja:
bezstopniowa
Gwarancja:
1 rok, 3 lata silnik

Cechy

Regulacja głębokości

Bezstopniowa regulacja zmiany głębokości.

System Auto-Drop

System Auto Drop jest łatwy w regulacji, daje szeroki wachlarze możliwości. Zaprojektowany, aby usprawnić sianie.

Składany uchwyt bez użycia dodatkowych narzędzi

Uchwyt urządzenia można złożyć bez użycia dodatkowych narzędzi, czy śrub.

Gwarancja serii OS500

Produkt objęty jest pełną roczną gwarancją, silnik zaś trzyletnią.

Serwis

Oryginalne części

Oryginalne części

Oryginalne części zamienne są gwarancją jakości, wysokiej żywotności i prawidłowego funkcjonowania sprzętu. Mamy konkurencyjne ceny oraz zapewniamy szybką dostawę.

Skontaktuj się z naszym serwisem

Wideo

Galeria

Zapytaj o ten produkt

Administratorem danych osobowych jest Perfetto Mirosław Wierzbicki, Artur Malec Sp. J. (ul. Głogowska 346a, 60-004 Poznań). Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.