Produkty

Billy Goat
SC181HEU

SC18

Model: SC181HEU

Wycinarka do darni SC181H jest najbardziej wytrzymała w branży, dzięki stalowej ramie ważącej 23 kilo oraz solidnemu systemowi napędu i cięcia. Przekładnia hydrostatyczna o zmiennej prędkości jazdy, pozwala operatorom dostosować prędkość cięcia do stanu podłoża, zarówno w przód jak i w tył. SC181H jest standardowo wyposażona w tylne koła samonastawne z funkcja blokady, umożliwia to proste cięcie podczas pracy na nierównym terenie. Ulepszona izolacja rączki zwiększa pochłanianie wibracji, zapewniając płynną i niemęczącą pracę. Inne przyjazne dla użytkownika funkcje to: licznik godzin pracy, wytrzymały przedni zderzak i sześć wygodnych punktów mocowania. Model SC181HG posiada opcjonalnie -specjalnie zaprojektowane koła do zastosowań golfowych, idealne dla delikatniejszej pracy. W połączeniu z mocą HONDY z 3-letnia gwarancją, wycinarka do darni Billy Goat o szerokości roboczej 46 cm i głębokości pracy do 6,5cm zostanie Twoim ulubionym narzędziem do tworzenia i zmiany trawnika, prac nawodnieniowych czy tworzenia krajobrazu.

Specyfikacja

Silnik:
Honda GXV160
Pojemność silnika:
163 cc
Napęd:
Hydrostatyczny
Przekładnia:
Hydro Gear RT310
Długość:
152 cm
Wysokość:
98 cm
Szerokość:
67 cm
Waga:
179 kg
Szerokość ostrza:
46 cm
Głębokość cięcia:
max. 6,35cm
Koła:
Samonastawne, łopatkowe
Gwarancja:
3 lata

Cechy

Dostęp do elementów sterujących za dotknięciem palca

Łatwe w obsłudze sterowanie zamontowane wygodnie pod dłonią zamiast dźwigni lub przepustnicy.

Samonastawne koła wspomagające

Tylne koło samonastawne ułatwia prace na nierównym terenie oraz na wstecznym biegu.

Napęd: Przekładnia hydrauliczna

Napęd hydrostatyczny umożliwia płynną zmianę prędkości, operator może dopasować prędkość pracy do rodzaju gleby. Urządzenie zostało wyposażone w bieg wsteczny, co zwiększyło precyzje oraz wygodę pracy.

Przedni zderzak z uchwytem

Przedni zderzak oraz ucho montażowe zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić wygodny i bezpieczny transport.

Mocowania izolujące

Dzięki ulepszonej izolacji operator wykonuje swoja pracę szybko i komfortowo, bez zmęczenia.

18-calowe ostrza

Ostrze o szerokości roboczej 47,5 cm tnie darń czysto i równomiernie. Istnieje możliwość zamontowania ostrza 30,48 cm (numer cześci 371600)

Większa przyczepność kół

Łopatkowa budowa kół napędowych zapewnia lepszą przyczepność.

Regulacja wysokości z systemem Set and Forget™

Ustawienie głębokości pracy przy pomocy jednej dźwigni bez użycia narzędzi. Wystarczy raz ustawić głębokość pracy, bez potrzeby ciągłej regulacji.

3 lata gwarancji

Silnik Hondy z 3 letnia gwarancja.

Serwis

Oryginalne części

Oryginalne części

Oryginalne części zamienne są gwarancją jakości, wysokiej żywotności i prawidłowego funkcjonowania sprzętu. Mamy konkurencyjne ceny oraz zapewniamy szybką dostawę.

Skontaktuj się z naszym serwisem

Wideo

Galeria

Zapytaj o ten produkt

Administratorem danych osobowych jest Perfetto Mirosław Wierzbicki, Artur Malec Sp. J. (ul. Głogowska 346a, 60-004 Poznań). Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.