Produkty

Billy Goat
BC2601HM

BC Outback® Fixed Deck

Model: BC2601HM

Praca w zaroślach

Karczownica o szerokości 66 cm z nieruchomą jednostką tnącą zapewnia doskonałą stabilność w głębokich zaroślach.Mechaniczna skrzynia biegów, wyposażona w 3 prędkości do przodu i 1 do tyłu jest idealna do wycinania zarośli oraz ścieżek,wszędzie tam gdzie trudne warunki stanowią wyzwanie dla pracy maszyny. Bardzo wytrzymała piasta noża jest wzmocniona z czterech stron, aby sprostać najtrudniejszym warunkom cięcia takie jak, gęste zarośla, trawa oraz chwasty o wysokości ponad 180 cm oraz gałęzie do średnicy 5 cm. Dla wygodny operatora oraz w celu zapewnienia wysokiej wydajności, sterowanie do przodu i do tyłu jest na wyciągniecie ręki. Karczownice wyposażone zostały w silniki znanych i sprawdzonych marek -Honda oraz Briggs&Stratton.

Specyfikacja

Silnik:
Honda GXV390
Pojemność silnika:
388 cc
Napęd:
tak
Starter:
linkowy
Długość:
183 cm
Wysokość:
121 cm
Szerokość:
78 cm
Waga:
144 kg
Szerokość ostrza:
66 cm
Wysokość cięcia:
2,5-9,5 cm
Wydajność:
2700 m²/h

Cechy

Wzmocniona piasta

Piasta jest przymocowana z czterech stron do jednostki, aby jeszcze bardziej zwiększyć bezpieczeństwo pracy oraz wytrzymałość podzespołów maszyny.

Pływająca jednostka dostosowująca się do terenu

Pływająca jednostka z łatwością porusza się po nierównym terenie równając z ziemią wszystkie zarośla.

Łatwiejsze przemieszczanie się i większa wytrzymałość

Szersze opony z głębszym bieżnikiem dodają jednostce przyczepności.

Zespolona skrzynia przekładniowa

Skrzynia przekładniowa jest zespolona, aby wykluczyć możliwość wplątania się w zarośla. Wszystkie pasy napędowe również zostały obudowane.

Komfortowy i intuicyjny układ sterowania

Komfort pracy zapewniają ergonomiczne uchwyty wyłożone miękka gąbka.

Serwis

Oryginalne części

Oryginalne części

Oryginalne części zamienne są gwarancją jakości, wysokiej żywotności i prawidłowego funkcjonowania sprzętu. Mamy konkurencyjne ceny oraz zapewniamy szybką dostawę.

Skontaktuj się z naszym serwisem

Wideo

Galeria

Zapytaj o ten produkt

Administratorem danych osobowych jest Perfetto Mirosław Wierzbicki, Artur Malec Sp. J. (ul. Głogowska 346a, 60-004 Poznań). Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.