Produkty

Billy Goat
BC2601HHC

BC Outback® Swivel Wheels

Model: BC2601HHC

Praca w zaroślach

BC2601HHC oferuje wszystkie cechy serii BC z agregatem pływającym oraz płynnym napędem hydrostatycznym Tuff Torq™. Karczownica posiada w pełni automatyczny Systemem Podwyższonej Trakcji (ETC) i kontrolę poślizgu, co oferuje bardzo dobrą przyczepność na nierównym terenie i bezproblemowo pokonuje wzniesienia do 20 stopni. System ETC wyczuwa, gdy tylne koło zaczyna się ślizgać, blokuje je i nadaje maszynie prawidłową trakcję, zapobiegając tym samym utracie napędu w przód. Blokowane koła przednie ze smarowniczkami nadają lepszą kontrolę nad maszyną, szczególnie gdy przyjdzie nam pracować na zboczach i nierównym terenie. Najwyższy stopień komfortu obsługi zapewnia jednostka wyposażona w napęd hydrostatyczny w płynną regulacją jazdy w przód i w tył. Maszyna napędzana jest mocnym silnikiem Honda.

Specyfikacja

Silnik:
Honda GXV390
Pojemność silnika:
390 cc
Napęd:
napęd hydrostatyczny
Starter:
linkowy
Długość:
203 cm
Wysokość:
121 cm
Szerokość:
78 cm
Waga:
147 kg
Szerokość ostrza:
66 cm
Wysokość cięcia:
4,5-9,5 cm
Wydajność:
2700 m²/h

Cechy

Wzmocniona piasta

Piasta jest przymocowana z czterech stron do jednostki, aby jeszcze bardziej zwiększyć bezpieczeństwo pracy oraz wytrzymałość podzespołów maszyny.

Pływająca jednostka dostosowująca się do terenu

Pływająca jednostka z łatwością porusza się po nierównym terenie równając z ziemią wszystkie zarośla.

Łatwiejsze przemieszczanie się i większa wytrzymałość

Szersze opony z głębszym bieżnikiem dodają jednostce przyczepności.

Zespolona skrzynia przekładniowa

Skrzynia przekładniowa jest zespolona, aby wykluczyć możliwość wplątania się w zarośla. Wszystkie pasy napędowe również zostały obudowane.

Komfortowy i intuicyjny układ sterowania

Komfort pracy zapewniają ergonomiczne uchwyty wyłożone miękka gąbka.

Serwis

Oryginalne części

Oryginalne części

Oryginalne części zamienne są gwarancją jakości, wysokiej żywotności i prawidłowego funkcjonowania sprzętu. Mamy konkurencyjne ceny oraz zapewniamy szybką dostawę.

Skontaktuj się z naszym serwisem

Wideo

Galeria

Zapytaj o ten produkt

Administratorem danych osobowych jest Perfetto Mirosław Wierzbicki, Artur Malec Sp. J. (ul. Głogowska 346a, 60-004 Poznań). Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.