Produkty

Billy Goat
BC2601HH

BC Outback® Pivoting Deck

Model: BC2601HH

Praca w zaroślach

Poznaj moc karczownicy z serii BC i znacząco popraw swoją wydajność. BC26 ma jednostkę pływającą o szerokości 66 cm, co poprawia prędkość i jakość cięcia. Zaprojektowana tak, aby ślizgała się po nierównym terenie, jednostka pływającą (w zakresie 12stopni) przylega do podłoża zapewniając lepsze cięcie. Minimalizuje to uszkodzenia i poprawia trakcję, utrzymując ciężar maszyny na kołach napędowych. Maszyna ta wyposażona jest w zmienną przekładnię hydrostatyczną Tuff Torq™ z całkowicie automatyczną kontrolą trakcji (ETC ), zapewniającą doskonałą przyczepność. Obie karczownice są w stanie ciąć krzewy oraz zarośla– wszystko w tempie do 0,404 hektara zarośli na godzinę. BC2601HEBH jest wyposażony w wydajny silnik Honda z elektrycznym rozruchem.

Specyfikacja

Silnik:
Honda GXV390
Pojemność silnika:
390 cc
Napęd:
tak
Starter:
linkowy
Długość:
183 cm
Wysokość:
121 cm
Szerokość:
78 cm
Waga:
147 kg
Szerokość ostrza:
66 cm
Głębokość cięcia:
2,5-9,5 cm
Wydajność:
2700 m²/h

Cechy

Wzmocniona piasta

Piasta jest przymocowana z czterech stron do jednostki, aby jeszcze bardziej zwiększyć bezpieczeństwo pracy oraz wytrzymałość podzespołów maszyny.

Pływająca jednostka dostosowująca się do terenu

Pływająca jednostka z łatwością porusza się po nierównym terenie równając z ziemią wszystkie zarośla.

Łatwiejsze przemieszczanie się i większa wytrzymałość

Szersze opony z głębszym bieżnikiem dodają jednostce przyczepności.

Zespolona skrzynia przekładniowa

Skrzynia przekładniowa jest zespolona, aby wykluczyć możliwość wplątania się w zarośla. Wszystkie pasy napędowe również zostały obudowane.

Komfortowy i intuicyjny układ sterowania

Komfort pracy zapewniają ergonomiczne uchwyty wyłożone miękka gąbka.

Serwis

Oryginalne części

Oryginalne części

Oryginalne części zamienne są gwarancją jakości, wysokiej żywotności i prawidłowego funkcjonowania sprzętu. Mamy konkurencyjne ceny oraz zapewniamy szybką dostawę.

Skontaktuj się z naszym serwisem

Wideo

Galeria

Zapytaj o ten produkt

Administratorem danych osobowych jest Perfetto Mirosław Wierzbicki, Artur Malec Sp. J. (ul. Głogowska 346a, 60-004 Poznań). Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.