Produkty

Billy Goat
AE402V

AE401

Model: AE402V

Małe i duże ogrody

Spalinowy aerator o szerokości 48 cm. Koła pracują poza częścią roboczą, nie ślizgają się oraz ułatwiają wjazd/zjazd po najazdach z zamontowanymi bolcami. Zamiast masywnych obciążników stalowych, pojemnik obciążeniowy na wodę lub piasek jest umieszczony bezpośrednio nad bolcami, co zapewnia lepszą głębokość napowietrzania. Funkcja Lift N Lock™ umożliwia podnoszenie bębna roboczego. Uchwyty Fold-n-Go™ i łatwość ich składania sprawiają, że obsługa i transport są wygodne i proste. Oba modele są napędzane przez niezawodne silniki Honda lub Vanguard™, które pozwalają na aerację do 2.000 m2 na godzinę. Możliwość zastosowania łatwo wymiennych bolców zarówno pustych jak i pełnych (24 sztuki).

 

Specyfikacja

Silnik:
Briggs & Stratton
Pojemność silnika:
203 cc
Długość:
145 cm
Wysokość:
133 cm
Szerokość:
74 cm
Waga:
110 kg
Koła:
pół-pneumatyczne
Wydajność:
2000 m2/h
Bolce - ilość:
24
Bolce - rozstaw:
12 cm x 18 cm
Gwarancja:
1 rok

Cechy

Zewnętrzne koła napędowe

Zewnętrzne koła napędowe eliminują poślizg kół środkowych oraz ułatwiają wjazd/zjazd po najazdach z zamontowanymi bolcami.

System załączania/wyłączania bolców Lift-n-Lock™

Najpłynniejszy w branży system załączania bolców oraz opatentowany system służący do ich wyłączania. Zaliczany jest on do najlepszego w swojej klasie pod względem komfortu pracy oraz wydajności.

Uchwyt typu Fold-n-Go™

Raczka składa się bez użycia narzędzi. Dzięki takiemu rozwiązaniu dużo wygodniej jest przechowywać oraz transportować urządzenie.

Gwarancja serii AE

Produkt objęty jest pełną roczną gwarancją.

Serwis

Oryginalne części

Oryginalne części

Oryginalne części zamienne są gwarancją jakości, wysokiej żywotności i prawidłowego funkcjonowania sprzętu. Mamy konkurencyjne ceny oraz zapewniamy szybką dostawę.

Skontaktuj się z naszym serwisem

Wideo

Galeria

Zapytaj o ten produkt

Administratorem danych osobowych jest Perfetto Mirosław Wierzbicki, Artur Malec Sp. J. (ul. Głogowska 346a, 60-004 Poznań). Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.