Produkty

Billy Goat
AE1300HEU

Hydro

Model: AE1300HEU

Małe i duże ogrody

Ta maszyna łączy w sobie 76-centymetrową szerokość i prędkość do 6,9 km/h, co pozwala na aerację 1600 m2 w zaledwie 15 minut. Ponadto nietrzeba już podnosić bolców podczas skręcania.
Aerator ma możliwość regulacji zagęszczania otworów (patent VAD™) od 8 do 48 otworów na metr kwadratowy w jednym przejeździe oraz zmienny napęd hydrostatyczny umożliwiający aerację zarówno do przodu, jak i do tyłu. Ramiona FLEXTECH™ zapewniają głębokość wykorków nawet dwukrotnie większą niż aeratory bębnowe. Funkcja In-Ground Turning zapewnia niezrównaną manewrowość, ergonomię oraz łatwość obsługi.

Specyfikacja

Silnik:
Honda
Pojemność silnika:
390 cc
Napęd:
hydrostatyczny
Długość:
170 cm
Wysokość:
117 cm
Szerokość:
87 cm
Waga:
234 kg
Wydajność:
6475 m2/h
Bolce - ilość:
8
Bolce - rozstaw:
zależny od prędkości
Gwarancja:
3 lata

Cechy

Prosta kontrola dzięki intuicyjnemu panelowi sterowania

Intuicyjny panel sterowania ułatwia prace. Ważnym udogodnieniem jest możliwość pracy „do tyłu” (Model AE1300HEU).

Mechanizm FLEXTECH™

Niezależne bolce są łatwe w wymianie, a dzięki systemowi tłokowemu sprawdzają się nawet na twardej ziemi. W standardzie bolce puste z bocznym wyrzutem, można wymienić je na bolce pełne.

89-centymetrowy rozstaw osi i 15-calowe koła

Jednostka została wyposażona w duże koła o szerokim rozstawie, które zwiększają stabilność pracy na zboczach. W zależności od potrzeb zmieniając prędkość jazdy można sterować zagęszczeniem otworów.

Variable Aeration Density (VAD™)

Variable Aeration Density (VAD™) wykonuje 2-10 razy więcej otworów za jednym przejazdem niż modele bębnowe. Umożliwia to przygotowanie darni pod dosiew, lub wykonywanie wstawek za jednym przejazdem.

Serwis

Oryginalne części

Oryginalne części

Oryginalne części zamienne są gwarancją jakości, wysokiej żywotności i prawidłowego funkcjonowania sprzętu. Mamy konkurencyjne ceny oraz zapewniamy szybką dostawę.

Skontaktuj się z naszym serwisem

Wideo

Galeria

Zapytaj o ten produkt

Administratorem danych osobowych jest Perfetto Mirosław Wierzbicki, Artur Malec Sp. J. (ul. Głogowska 346a, 60-004 Poznań). Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.